Better future together

Better future together

Razem tworzymy lepsze rozwiązania

One to przedsięwzięcie zainicjowane przez firmę konsultingową Allwins – praktyków biznesu wspierających przedsiębiorstwa w wejściu w świat cyfryzacji – oraz firmę Unity Group, która jako lider transformacji cyfrowej, od ponad 20 lat wytwarza i dostosowuje rozwiązania IT dla swoich Klientów.

Postanowiliśmy połączyć nasze kompetencje biznesowe i technologiczne, ponieważ wiemy, że uzupełniające się doświadczenia naszych firm, pozwalają nam stworzyć nowoczesne, stabilne i dopasowane do specyfiki rynku B2B rozwiązanie dla biznesu.

Chcemy pomóc wielu średnim i małym firmom z sektora B2B w przeprowadzeniu transformacji cyfrowej handlu w ich przedsiębiorstwach. Pragniemy nie tylko poprawić ich codzienne, operacyjne funkcjonowanie, ale przede wszystkim podnieść ich konkurencyjność rynkową i umożliwić dalszy rozwój. Zdecydowaliśmy się wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenia i wiedzę, aby dostarczyć najlepsze rozwiązanie zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i technologicznym.

Zobacz wideo
więcej mniej

W co wierzymy

Mamy zaufanie – do siebie nawzajem oraz do swoich kompetencji. To jest fundament, na którym postanowiliśmy budować naszą firmę. Łączą nas te same wyznawane wartości, które od lat powodują, że z sukcesem kończymy i rozpoczynamy kolejne projekty. Co jest dla nas najważniejsze, nie tylko w biznesie, ale i w życiu? Poczucie odpowiedzialności i niezawodność, pasja do tego, co tworzymy, ambicja i determinacja, aby zmieniać rzeczywistość na lepszą, jak też szacunek i pokora wobec wyzwań, które stawiają przed nami nasi Klienci.

Better future together

Kim jesteśmy?

Artur Piekarczyk

Artur Piekarczyk

Motywuje przedsiębiorców, pomaga zrozumieć skalę czekających ich wyzwań technologicznych i organizacyjnych. Przez zmianę modelu biznesowego z tradycyjnego handlu hurtowego na model dystrybutora hybrydowego przeprowadził jednego z największych dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych w Polsce.

 Przez blisko 20 lat zarządzał nie tylko złożonymi procesami biznesowymi i technologicznymi, lecz także wieloma zespołami projektowymi o skrajnie różnych celach. Dziś wie, że planowanie w warunkach niepewności przypomina tworzenie długoterminowych prognoz pogody: “Suma summarum trzeba być przygotowanym na wszystko i umieć się adoptować do zaskakujących i niecodziennych wyzwań”. 

więcej mniej
Grzegorz Rudno-Rudziński

Grzegorz Rudno-Rudziński

Przedsiębiorca i działacz społeczny, od 20 lat pomaga organizacjom w rozwoju opartym na technologiach IT.  Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Glasgow Caledonian University, ICAN Strategic Leadership Academy. Członek Zarządu UNITY Group, która kulturę i wartości stawia jako swój Key Selling Point w relacjach z pracownikami i klientami.

Ekspert i innowator w dziedzinie transformacji cyfrowej, rozwoju biznesu i metodyk rozwoju innowacji, regularnie dzieli się wiedzą w trakcie seminariów i konferencji. Aktywnie szerzy idee wzrostu przez współpracę i wymianę wiedzy jako członek zarządu stowarzyszenia ITCorner. W życiu prywatnym - fan aktywnej turystyki z rodziną i biegacz.

więcej mniej
Adrian Hrehorowicz

Adrian Hrehorowicz

W branży e-commerce od 11 lat, posiada bogate doświadczenie poparte sukcesami w takich projektach jak www.tim.pl, czy www.neo24.pl. Z powodzeniem łączy świat technologii i design-u (czyt. umysł ścisły z duszą artysty). Zwolennik realizacji projektów w metodologiach zwinnych, gdzie celem jest dostarczenie korzyści biznesowych w jak najkrótszym czasie.

Hobbystycznie komik, prywatnie ojciec trójki dzieci.

więcej mniej
Tomasz Konarski

Tomasz Konarski

Od 15 lat zarządza projektami IT, jako Business Unit Director w UnityGroup. W tym czasie z sukcesem przeprowadził wiele firm przez proces transformacji cyfrowej m.in. w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, czy optymalizacji procesów wewnętrznych. Strateg, organizator, aktywator, który dzięki pragmatycznemu podejściu, potrafi z łatwością obrócić idee w czyn.

Umiejętnie łączy świat nowoczesnych technologii i biznesu. Optymistycznie patrzy w przyszłość, wierzy w ludzi i partnerskie relacje w biznesie. Wierzy, że w dzisiejszym, dynamiczne zmieniającym się świecie największym zagrożeniem przyszłości każdej firmy jest czas i zdolność adopcji nowych rozwiązań technologicznych. Absolwent studiów MBA, Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego. Prywatnie gracz w squasha, miłośnik aktywnego wypoczynku z rodziną, ojciec dwójki dzieci.

więcej mniej
Tomasz Jesztak

Tomasz Jesztak

Od początku swojej kariery zawodowej zajmował się tematyką innowacji i zarządzania. Jako Menadżer Zmiany w koncernie Shell nauczył się, że nawet najbardziej skomplikowany proces zmiany można wdrożyć z sukcesem, gdy tylko proces zmiany zaczniemy od ludzi.

Umiejętność doboru technologii i oraz zaangażowania współpracowników w proces zmiany pozwoliła mu poprowadzić Nową Elektro na drodze przemiany z tradycyjnego dystrybutora w wielokanałowego dystrybutora typu Brick&Click.
Dziś jego celem zawodowym jest dzielenie się wiedzą i pomoc przedsiębiorcom w budowaniu przewagi konkurencyjnej za pomocą innowacyjnych rozwiązań IT.

więcej mniej

Doświadczony zespół IT

Stworzyliśmy silną drużynę specjalistów m.in. w dziedzinie programowania, managementu, analizy, prowadzenie projektów, rozwoju produktu.

Zespół developerów, którzy na co dzień rozwijają aplikacje One to połączenie doświadczenia, zaangażowania oraz pasji do programowania i tworzenia nowych, coraz lepszych rozwiązań. Wieloletnia współpraca z klientami biznesowymi pozwala naszym architektom rozumieć potrzeby biznesu i odzwierciedlić je w projektowanych aplikacjach. Jesteśmy otwarci na nowości, jakie oferuje świat IT. Jednocześnie przy rozwoju i utrzymaniu aplikacji stosujemy tylko sprawdzone przez nas rozwiązania. Dzięki temu tworzymy innowacyjny, ale i bezpieczny produkt.

Better future together

Pracujemy zwinnie

Zarówno w obszarze rozwoju oprogramowania, jak i biznesu, wyznajemy zasadę pracy zwinnej. Słuchamy naszych klientów, obserwujemy zmieniający się rynek, myślimy kilka kroków na przód. Dzięki temu stale rozwijamy nasz produkt, dostarczając wysoką wartość biznesową w niedługich odstępach czasu.

Pracujemy z użyciem narzędzi zwinnego tworzenia aplikacji. Nasz kod piszemy stosując najlepsze praktyki i zasady rozwoju rozwiązań typu SaaS. Korzystając z metod Agile w procesie tworzenia aplikacji One dostarczamy nowe i biznesowo użyteczne rozwiązania w niedługich odstępach czasu. Na co dzień słuchamy potrzeb naszych klientów i dostosowujemy do nich naszą pracę i rozwiązania.

Dołącz do nas

Dołącz do nas

Porozmawiajmy. Z chęcią odpowiemy na twoje pytania.

Wypełnij formularz kontaktowy.

* wymagane pola